Programi me I mire I menaxhimit per hotele dhe restorante

Disa nga klientet qe kane zgjedhur te bashkepunojne me ne


Referencat tona nga hotele Luxury

Disa nga klientet me te cilet kemi kenaqesine te bashkepunojme

Magna Pars
Milano (MI)
MA&MA
La Maddalena (OT)
MONTBLANC
Courmayer (AO)
GRAND HOTEL VIGNA NOCELLI
Lucera (FG)

Referencat tona nga hotele Business

Disa nga klientet me te cilet kemi kenaqesine te bashkepunojme

CALISSANO
Alba (CN)
AIRPORT HOTEL
Bologna (BO)
HOTEL YEREVAN
Yerevan (Armenia)
T HOTEL
Ferleto Antico (CZ)

Referencat tona nga hotele Leisure

Disa nga klientet me te cilet kemi kenaqesine te bashkepunojme

GRAND HOTEL LE ROCCE
Gaeta (LT)
UROA BAY BEACH RESORT
Zanzibar (Tanzania)
AUBERGE DE LA MAISON
Courmayeur (AO)
MIRAMONTI PARK HOTEL
Bormio (SO)

Referencat tona nga Restorante & Retail

Disa nga klientet me te cilet kemi kenaqesine te bashkepunojme

 

MARTINI BISTROT BY D&G
Milano (MI)
LOCANDA MARGON
Trento (TN)
ROSSOVIVO
Phuket (Thailandia)
CASA DEGLI SPIRITI
Costermano (VR)

Na kontakto

Adresa: S.S. Adriatica 62, Misano Adriatico (RN)

Zyra: E Hene-E Premte nga 9:00 ne 13:00 dhe 14:30 ne 18:30

Suporti teknik: 7 dite ne jave / 365 dite ne vit / nga 8:00 ne 20:00

VAT: 04211680402

Na ndiq

informacione kërkesë

Emri struktures
Emri
Telefons
Email
Shteti
City:
Province:
Country:
Tashmë klientit tonë?
Kerkesa
Copyright © 2017 Ericsoft Srl - Via Adriatica, 62, Misano Adriatico (RN) - Italia
Website created with ericsoft